Alka Seltzer Plus Day & Night Cold
Alka Seltzer Plus Day & Night Cold
Top 89%4 punkt/ów
Top 89%

Alka Seltzer Plus Day & Night Cold: 31 fakty i cechy

1. paracetamol

Paracetamolu (znany w Stanach Zjednoczonych jako acetaminofen) jest klasyfikowany jako łagodny środek przeciwbólowy. Zmniejsza uczucie bólu, ale w niewielkim stopniu wpływa na jego przyczynę.
0mg
Goody's Headache Relief Shot: 1000mg

2. Ma działanie przeciwgorączkowe (obniża temperaturę)

Leki przeciwgorączkowe pomagają obniżyć temperaturę ciała. To może pomóc pacjentom poczuć się lepiej, jednak nie zawsze jest zalecane, ponieważ podwyższona temperatura ciała jest naturalną obroną organizmu w celu zwalczania infekcji.
Alka Seltzer Plus Day & Night Cold
ma to 95%

3. ibuprofen

Ibuprofen jest niesteroidowym środkiem przeciwzapalnym. Przeciwbólowe działanie ibuprofenu objawia się natychmiast, ale efekty przeciwzapalne mogą pojawiić się nawet po tygodniu.
0mg
Nurofen Express Caplets 684mg: 684mg

4. maksymalna liczba kapsułek na dzień

Dzienny limit jest maksymalną liczbą tabletek/kapsułek itp., które można zażyć w ciągu 24 godzin, zgodnie z zaleceniami producenta.
8
St. Joseph Chewable Aspirin 81mg: 48

5. kofeina

Badania wykazały, że kofeina może zwiększyć skuteczność wielu leków przeciwbólowych, powodując lepsze i szybsze działanie specyfiku.
0mg
Solpadeine Headache Soluble Tablets: 65mg

6. Jest dostępny bez recepty

Nie wymaga recepty i łatwo można kupić w większości aptek.
Alka Seltzer Plus Day & Night Cold

7. kodeina

Kodeina jest substancją z rodziny opium stosowaną w leczeniu łagodnego lub umiarkowanego bólu. Opiaty potrafią zmieniać nastrój, czasami powodując uczucie euforii. Może to być korzystne dla złagodzenia bólu, ale może także doprowadzić do uzależnienia i powstania typowych objawów odstawienia.
0mg
Nurofen Plus: 12.8mg

8. Zawiera więcej niż jeden aktywny składnik.

Produkt zawiera więcej niż jeden składnik aktywny. Ich połączenia zwykle uzupełniają się wzajemnie, a czasami jeden składnik może poprawić skuteczność drugiego.
Alka Seltzer Plus Day & Night Cold
ma to 50%

9. difenhydramina

Difenhydramina powoduje senność lub uczucie senności. Zalecana jest do stosowania na noc, szczególnie jeśli ból uniemożliwia spanie.
0mg
Motrin PM: 38mg

10. Nie powoduje nagłej utraty wagi.

Lek nie jest uważany za przyczynę utraty masy ciała.
Alka Seltzer Plus Day & Night Cold
ma to 78%

11. Zwalcza bóle głowy.

Najczęstszą formą bólu głowy jest ból wywołany napięciem, może być związany z wieloma przyczynami, takimi jak brak snu, stres, zmęczenie oczu lub głód.
Alka Seltzer Plus Day & Night Cold
ma to 99%

12. Może być stosowany do leczenia objawów przeziębienia i grypy.

Ten lek jest zalecany w celu złagodzenia szeregu różnych objawów związanych z przeziębieniem i grypą.
Alka Seltzer Plus Day & Night Cold
ma to 72%

13. Zwalcza bóle mięściowe.

Bóle mięśniowe mogą być spowodowane urazem fizycznym lub innymi przeciążeniami, jak również infekcją taką, jak grypa.
Alka Seltzer Plus Day & Night Cold
ma to 87%

14. Zalecany na ból gardła.

Ból gardła spowodowany jest zazwyczaj przez bolesne zapalenie migdałków, krtani i samego gardła. Typowym objawem jest ból przy przełykaniu.
Alka Seltzer Plus Day & Night Cold
ma to 43%

16. Działa przeciwzapalnie.

Leki przeciwzapalne są szczególnie przydatne w schorzeniach takich, jak bóle mięśni i stawów, ponieważ nie tylko zmniejszają ból, ale także wpływają na jego przyczynę.
Alka Seltzer Plus Day & Night Cold
ma to 68%

17. aspiryna

Aspiryna może być stosowana jako środek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy i przeciwzapalny.
325mg
Goody's Extra Strength Headache Powder: 520mg

18. minimalna granica wieku

Lek jest odpowiedni dla młodzieży.
12years
Calprofen Ibuprofen Suspension: 0.08years

19. liczba ciągłych dni.

Jest to najdłuższy okres czasu, przez jaki należy przyjmować lek przed zaprzestaniem lub zasięgnięciem porady lekarza. Krótki czas stosowania może wskazywać, że lek prawdopodobne może powodować problemy, takie jak uzależnienie lub negatywne skutki uboczne.
7
Tylenol PM: 14

20. Jest rozpuszczalny w wodzie.

Produkt dostępny jest w postaci rozpuszczalnej, więc można rozpuścić go w wodzie. Może to prowadzić do szybszego łagodzenia bólu i jest użyteczne dla ludzi, którzy mają problemy z połknięciem tabletki.
Alka Seltzer Plus Day & Night Cold
ma to 29%

21. Brak skutków ubocznych dla serca związanych z zażywaniem naproksenu.

Naproksen może zwiększyć ryzyko zawału serca lub udaru mózgu, zwłaszcza jeśli zażywasz go przez dłuższy okres czasu.
Alka Seltzer Plus Day & Night Cold
ma to 94%

22. Nie powoduje płytkiego oddechu.

Duszność jest wrażeniem ucisku w klatce piersiowej i uczuciem duszenia się, które może powodować silny dyskomfort.
Alka Seltzer Plus Day & Night Cold
ma to 46%

23. Nie powoduje kłopotów ze wzrokiem.

Lek nie jest uważany za przyczynę zaburzenia widzenia.
Alka Seltzer Plus Day & Night Cold
ma to 48%

24. Nie ma działania uspokajającego.

Uczucie senności oznacza, że czujesz się ospały i reagujesz wolniej, niż zwykle. Leki powodujące senność należ stosować zachowując środki ostrożności.
Alka Seltzer Plus Day & Night Cold
ma to 25%

25. Nie powoduje zaparcia.

Zaparcia oznaczają trudności z regularnymi wypróżnieniami.
Alka Seltzer Plus Day & Night Cold
ma to 25%

Top 10 środki przeciwbólowe

Dodaj do porównania
    Porównaj
    This page is currently only available in English.