Najlepsze 10 środki przeciwbólowe w porównaniu

Środki przeciwbólowe (1 - 5)
Solpadeine Headache Soluble TabletsTylenol Extra StrengthExcedrin Extra StrengthIbuHEXAL akut 400 mgNurofen Express Liquid Capsules 400mgGoody's Headache Relief ShotSt. Joseph Chewable Aspirin 81mgSt. Joseph Safety Coated Aspirin 81mgEcotrin Low StrengthTylenol Arthritis Pain
Zdjęcie
Solpadeine Headache Soluble Tablets
Tylenol Extra Strength
Excedrin Extra Strength
IbuHEXAL akut 400 mg
Nurofen Express Liquid Capsules 400mg
Goody's Headache Relief Shot
St. Joseph Chewable Aspirin 81mg
St. Joseph Safety Coated Aspirin 81mg
Ecotrin Low Strength
Tylenol Arthritis Pain
Podsumowanie
Podsumowanie
  • Informacje ogólne (75)
  • Kompozycja (76)
  • Efekty (100)
  • Informacje ogólne (96)
  • Kompozycja (15)
  • Efekty (72)
  • Informacje ogólne (76)
  • Kompozycja (83)
  • Efekty (81)
  • Informacje ogólne (65)
  • Kompozycja (18)
  • Efekty (50)
  • Informacje ogólne (51)
  • Kompozycja (18)
  • Efekty (58)
  • Informacje ogólne (54)
  • Kompozycja (91)
  • Efekty (58)
  • Informacje ogólne (100)
  • Kompozycja (5)
  • Efekty (77)
  • Informacje ogólne (100)
  • Kompozycja (5)
  • Efekty (77)
  • Informacje ogólne (78)
  • Kompozycja (5)
  • Efekty (73)
  • Informacje ogólne (78)
  • Kompozycja (20)
  • Efekty (72)
Informacje ogólne
Jest dostępny bez receptyNie wymaga recepty i łatwo można kupić w większości aptek.
Jest dostępny bez receptyNie wymaga recepty i łatwo można kupić w większości aptek.
Liczba ciągłych dni.Jest to najdłuższy okres czasu, przez jaki należy przyjmować lek przed zaprzestaniem lub zasięgnięciem porady lekarza. Krótki czas stosowania może wskazywać, że lek prawdopodobne może powodować problemy, takie jak uzależnienie lub negatywne skutki uboczne.
Liczba ciągłych dni.Jest to najdłuższy okres czasu, przez jaki należy przyjmować lek przed zaprzestaniem lub zasięgnięciem porady lekarza. Krótki czas stosowania może wskazywać, że lek prawdopodobne może powodować problemy, takie jak uzależnienie lub negatywne skutki uboczne.N.A.10
10
4
10
10
10
10
10
10
Maksymalna liczba kapsułek na dzieńDzienny limit jest maksymalną liczbą tabletek/kapsułek itp., które można zażyć w ciągu 24 godzin, zgodnie z zaleceniami producenta.
Maksymalna liczba kapsułek na dzieńDzienny limit jest maksymalną liczbą tabletek/kapsułek itp., które można zażyć w ciągu 24 godzin, zgodnie z zaleceniami producenta.8
6
8
3
3
4
48
48
16
6
Liczba tabletek w opakowaniuWiększa liczba tabletek w opakowaniu może oznaczać, że produkt jest bezpieczniejszy od innych. Wiele środków przeciwbólowych jest ograniczana przepisami tak, że nie można kupić ich więcej niż określoną liczbę w danym momencie.
Liczba tabletek w opakowaniuWiększa liczba tabletek w opakowaniu może oznaczać, że produkt jest bezpieczniejszy od innych. Wiele środków przeciwbólowych jest ograniczana przepisami tak, że nie można kupić ich więcej niż określoną liczbę w danym momencie.60
325
300
N.A.96
N.A.125
120
365
50
Czas przydatności do spożycia.Czas przechowywania leku podany w miesiącach, po jego upływie lek nie nadaje się do użytku. Długi okres przydatności jest pożądaną cechą jeśli zażywasz go rzadko.
Czas przydatności do spożycia.Czas przechowywania leku podany w miesiącach, po jego upływie lek nie nadaje się do użytku. Długi okres przydatności jest pożądaną cechą jeśli zażywasz go rzadko.48months
48months
N.A.36months
N.A.N.A.N.A.N.A.N.A.36months
Sumaryczny wynik dla "Informacje ogólne"
Sumaryczny wynik dla "Informacje ogólne"
Kompozycja
AspirynaAspiryna może być stosowana jako środek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy i przeciwzapalny.
AspirynaAspiryna może być stosowana jako środek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy i przeciwzapalny.0mg
0mg
250mg
0mg
0mg
0mg
81mg
81mg
81mg
0mg
KofeinaBadania wykazały, że kofeina może zwiększyć skuteczność wielu leków przeciwbólowych, powodując lepsze i szybsze działanie specyfiku.
KofeinaBadania wykazały, że kofeina może zwiększyć skuteczność wielu leków przeciwbólowych, powodując lepsze i szybsze działanie specyfiku.65mg
0mg
65mg
0mg
0mg
65mg
0mg
0mg
0mg
0mg
Zawiera więcej niż jeden aktywny składnik.Produkt zawiera więcej niż jeden składnik aktywny. Ich połączenia zwykle uzupełniają się wzajemnie, a czasami jeden składnik może poprawić skuteczność drugiego.
Zawiera więcej niż jeden aktywny składnik.Produkt zawiera więcej niż jeden składnik aktywny. Ich połączenia zwykle uzupełniają się wzajemnie, a czasami jeden składnik może poprawić skuteczność drugiego.
IbuprofenIbuprofen jest niesteroidowym środkiem przeciwzapalnym. Przeciwbólowe działanie ibuprofenu objawia się natychmiast, ale efekty przeciwzapalne mogą pojawiić się nawet po tygodniu.
IbuprofenIbuprofen jest niesteroidowym środkiem przeciwzapalnym. Przeciwbólowe działanie ibuprofenu objawia się natychmiast, ale efekty przeciwzapalne mogą pojawiić się nawet po tygodniu.0mg
0mg
0mg
400mg
400mg
0mg
0mg
0mg
0mg
0mg
ParacetamolParacetamolu (znany w Stanach Zjednoczonych jako acetaminofen) jest klasyfikowany jako łagodny środek przeciwbólowy. Zmniejsza uczucie bólu, ale w niewielkim stopniu wpływa na jego przyczynę.
ParacetamolParacetamolu (znany w Stanach Zjednoczonych jako acetaminofen) jest klasyfikowany jako łagodny środek przeciwbólowy. Zmniejsza uczucie bólu, ale w niewielkim stopniu wpływa na jego przyczynę.500mg
500mg
250mg
0mg
0mg
1000mg
0mg
0mg
0mg
650mg
Sumaryczny wynik dla "Kompozycja"
Sumaryczny wynik dla "Kompozycja"
Efekty
Działa przeciwzapalnie.Leki przeciwzapalne są szczególnie przydatne w schorzeniach takich, jak bóle mięśni i stawów, ponieważ nie tylko zmniejszają ból, ale także wpływają na jego przyczynę.
Działa przeciwzapalnie.Leki przeciwzapalne są szczególnie przydatne w schorzeniach takich, jak bóle mięśni i stawów, ponieważ nie tylko zmniejszają ból, ale także wpływają na jego przyczynę.
Ma działanie przeciwgorączkowe (obniża temperaturę)Leki przeciwgorączkowe pomagają obniżyć temperaturę ciała. To może pomóc pacjentom poczuć się lepiej, jednak nie zawsze jest zalecane, ponieważ podwyższona temperatura ciała jest naturalną obroną organizmu w celu zwalczania infekcji.
Ma działanie przeciwgorączkowe (obniża temperaturę)Leki przeciwgorączkowe pomagają obniżyć temperaturę ciała. To może pomóc pacjentom poczuć się lepiej, jednak nie zawsze jest zalecane, ponieważ podwyższona temperatura ciała jest naturalną obroną organizmu w celu zwalczania infekcji.
Brak skutków ubocznych dla serca związanych z zażywaniem naproksenu.Naproksen może zwiększyć ryzyko zawału serca lub udaru mózgu, zwłaszcza jeśli zażywasz go przez dłuższy okres czasu.
Brak skutków ubocznych dla serca związanych z zażywaniem naproksenu.Naproksen może zwiększyć ryzyko zawału serca lub udaru mózgu, zwłaszcza jeśli zażywasz go przez dłuższy okres czasu.
Zwalcza bóle reumatyczne.Bóle reumatyczne lokują się w okolicach stawów i tkanki łącznej, najczęściej spowodowane są przez zapalenie stawów.
Zwalcza bóle reumatyczne.Bóle reumatyczne lokują się w okolicach stawów i tkanki łącznej, najczęściej spowodowane są przez zapalenie stawów.
Zwalcza bóle zębów.Ból zęba lub szczęki często spowodowany jest przez próchnicę.
Zwalcza bóle zębów.Ból zęba lub szczęki często spowodowany jest przez próchnicę.
Sumaryczny wynik dla "Efekty"
Sumaryczny wynik dla "Efekty"
This page is currently only available in English.